logo in-blok
In-Block

Velikost fontu

SCREEN

Profil

Rozmístění

Cpanel


 

Příběh

Na začátku příběhu stojí především chuť dělat kvalitní a profesionální kuchyně.

Ve své práci mám za sebou několik desítek projektů kuchyňských celků, kde se snažíme dotáhnout vše do nejmenších detailů, soustředit se na atypické přání zákazníků ruku v ruce s následnou ekonomikou a praktičností provozu kuchyně.

Tato cesta je plná učení a naslouchání toho, jak by to mělo vypadat, jaké jsou skutečné potřeby našich kuchařů. Do projektů kuchyní jsme navrhovali varné bloky od kvalitních evropských výrobců a podřizovali se jejich možnostem. To ale není nic pro mě - protože postupem času na nás šéfkuchaři vyvíjeli mnohem větší tlak na různorodost uspořádání, na vestavbu technologií variocooking center, na atypičnost úkosů a dalších nápadů. Všechny tyto nároky mě vedli k myšlence začít vyrábět varné bloky v Česku a osazovat je kvalitní německou technologií. Varný blok pak splňuje všechny vaše nároky a cenově se stává dostupnější.

Napadaly mě i myšlenky jak obstát dnešní různé cenové tlaky, protože je stále častější příběh jak někdo něco vymyslí a rázem je tu řada firem, které všechno umí a ideálně za polovinu ceny. Nebojím se toho. Dělám se svým týmem kvalitní práci, kvalitní technologie a k tomu kvalitní servis. Začínám vnímat že pro naše zákazníky je nejen důležitá rozumná cena, ale pak kvalita, úspory, vaše reference, vaše zkušenosti. To mě na naší cestě vede stále dál a baví mě to. I proto jsem se rozhodl dát energii do našeho webu a projektu In-Block.